להזמנות:
1-599-540-540
GetIT - קניות
חפש
GetIT - שירות לקוחות GetIT - מכרזים GetIT - עקיצות דיל יומי

מצלמה דיגיטלית - צילום איכותי

צילום איכותי    כתבות צרכנות    דף הבית
לרכישת מצלמה דיגיטלית לחצו כאן

 

צילום איכותי – לא רק לבעלי מקצוע

בשנים האחרונות עם התפתחותן של המצלמות הביתיות ונגישות המדיה המגנטית, ניתן למצוא יותר ויותר מצלמות דיגיטליות מסוגים שונים המאפשרות יצירת תמונות איכותיות ביותר.

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לכל אחד מאיתנו, ללא מעורבות בעלי מקצוע ובעזרת מצלמה פשוטה למדיי, ליצור תמונות באיכות מעולה ובעלות אפסית, ואף להפיק תוצרים נוספים כגון אלבום דיגיטלי, מגנטים לאירועים, לוחות שנה ועוד בנוסף לתמונות המסורתיות שקישטו את אלבומי הענק הכבדים בסלון שלנו.

 

איכות הצילום במצלמה דיגיטלית עברה שינוי בקצב מסחרר עם השנים ומגיעה היום לרזולוציות מדהימות. מצלמות ברזולוציה של 2 מגה פיקסל אפשר היה לרכוש עבור 100 דולר כבר בסוף שנת 2002. בתוך זמן קצר ניתן היה לרכוש במחיר דומה מצלמות בעלות רזולוציה של 10 מגה פיקסל ואף יותר. אך לא רק רזולוציית התמונה שופרה אלא אף חידושים נוספים כמו מייצבי תנועה, מסכי  LCD רחבים, אוטומציה ואפשרויות צילום רבות. גם תחום צילום הווידיאו הביתי עבר מהפכה ועבר לשיטה הדיגיטלית.

מהחידושים האחרונים בתחום הם הרחבת יכולות הזיכרון והכניסה לצילום ברמת  HD.

 

כל אירוע שאנו מצלמים היום במצלמה הפרטית שלנו כגון אירועים משפחתיים, ימי הולדת וכו, מועלה בקלות רבה על מדיה מגנטית במאגרים כמעט בלתי מוגבלים בזיכרון המחשב, ומשם ניתן להפיק מגוון תוצרים מרהיבים. האפשרויות הינן נרחבות מאד ואת רובן ניתן לממש בבית ללא כל צורך בעזרה חיצונית, אך במידה ונרצה עזרה, כל שנידרש הוא להעביר את התמונות ל CD או ל DISK ON KEY ולגשת לחנות הצילום הקרובה.

תוכנות מחשב פשוטות הנלוות לערכה שרכשנו עם המצלמה או כאלה הניתנות להורדה מהאינטרנט, מאפשרות לנו לעצב את התמונות בעצמינו ולשמור אותן בדרך המתאימה לנו.

בעלי עסק קטן יכולים בעזרת מצלמה פשוטה וטובה ליצור צילומים למוצרי פרסום שונים כגון מגנטים לאירועים, מדבקות, כרטיסי ברכה ואפילו בולים.

אפשרות נוספת היא יצירת אלבום תמונות אותו נבנה ע"י תוכנות זמינות ברשת האינטרנט בעלות סבירה ביותר, אלבום קומפקטי המכיל תמונות רבות בעיצוב אישי שישלח לביתנו ללא צורך לצאת מהבית.

 

לסיכום

מצלמות דיגיטליות מעולות ניתן למצוא היום בכל חברות המותגים הגדולים כשבכל חברה קיימים דגמים שונים המיועדים לפעילות צילום כזו או אחרת ובעלות משתנה בהתאם ליכולות המצלמה.

כיום כמעט כל אדם הרוכש מצלמה חדשה ירכוש מצלמה דיגיטלית וגם חובבי הצילום אשר צילמו בעבר במצלמות פילם מחליפים את מצלמותיהם בדיגיטליות.

התפתחות הטכנולוגיה בתחום הצילום הדיגיטלי מאפשרת לנו להגיע ליכולות רבות מאד בהנצחת אירועים וחוויות חשובות בחיינו באופן זמין וקל ובעלות נמוכה מאד.

יכולות הצילום והפקת תוצריהם, אינה עוד רק מנת חלקם של בעלי מקצוע.

 

 

 


לרכישת מצלמה דיגיטלית לחצו כאן צילום איכותי
 


קבלו עדכונים על כתבות צרכנות חדשות ב RSS
 
244
,0,0

10392461,10392461

0