להזמנות:
1-599-540-540
GetIT - קניות
חפש
GetIT - שירות לקוחות GetIT - מכרזים GetIT - עקיצות דיל יומי

ריהוט גן - בחירת ריהוט לגינה

בחירת ריהוט לגינה    כתבות צרכנות    דף הבית
לרכישת ריהוט גן לחצו כאן

בחירת ריהוט לגינה

מאיר אפל: פיזיותרפיסט
ריהוט לגינה נועד לענג אותנו בישיבה בערבים הקרירים של הקיץ לשכוח ממטלות היום ומהעומס המצטבר בשעות העבודה המרובות. בחפשנו אחר ריהוט גינה לא פעם אנו מתלהבים מהמראה
, מהעיצוב ומהמחיר הזול אך לאחר שקנינו מתברר לנו עד כמה טעינו בבחירה וריהוט הגינה שאמור לענג אותנו הופך לסבל מצטבר עד כדי כאבי גב במהלך הישיבה והשכיבה על ספות השיזוף.
מעבר לפרקטיות, למראה ולמחיר שנתייחס אליהם בשיקולי קניית הריהוט עלינו להתייחס גם לשיקולי ארגונומיה
ולהנדסת האנוש שהושקעו בתכנון ריהוט הגן.
להלן מספר נקודות שנתייחס אליהן בשיקול ההחלטה האם נרכוש מערכת ריהוט גינה זו או אחרת:

  • במהלך בחירת ספת השיזוף עליכם להתייחס לאפשרות כיוון הזווית שבין המושב והמשענת האם ע"י הרמת והשכבת המשענת נוכל ליצור זווית שבין 100 מעלות בישיבה לבין מצב אופקי מוחלט בתנוחה של שכיבה מלאה, האם ניתן להגביה את אזור הברכיים וליצור זווית של כ-30 מעלות מתחת לברך, זווית זו תפחית את העומסים המצטברים בגב התחתון ובעצם תפחית את הלחץ ותקטין את הסיכונים להיווצרות כאב הגב המותני. נתייחס כמובן גם למזרון המצורף לחומר ממנו הוא עשוי לריפוד הנעים או המחוספס לנוקשותו/רכותו של המילוי הספוגי והאם בישבנו עליו הוא תומך את המבנה הכעור של מותנית עמוד השדרה. זוויות הכוונון וקשיחות המזרון יוכלו למנוע את התקף כאבי הגב הבא.
  • גם בבחירת הכיסאות עלינו לקחת בחשבון מספר אפיונים: האם המושב מאפשר לאגן לנוח בתמיכה מלאה מבלי שיוצר לחץ משפת הכיסא הקדמית לתוך סדק הברך האחורי, האם הזווית שבין המושב למשענת הינה זווית קבועה של 100 ל-110 מעלות או האם ניתן לכיוון את הזווית וכך ליצור זווית אנטומית נכונה של 100 ל-110 מעלות.
  • עלינו להתייחס למשקל הריהוט האם מדובר במתכת יצוקה וכבידה שבכל פעם שנעביר את הכיסא ממקום למקום נעמיס לשווא על שרירי הגב או האם מדובר בריהוט פלסטי זול שאיננו יציב, לא נותן תמיכה מלאה לישבן ולמותנית ואיננו ניתן לכיוונן לזוויות הדרושות.
  • במהלך בחירת הכיסאות בחנות לא נסתפק רק בהמלצות המוכר ובשיקולי המחיר אלא ננסה את הכיסא ונשב עליו למשך כ-10 דקות נחוש את תמיכת הישבן על המושב ואת תמיכת הגב על גבי משענת המושב, האם הקשת של משענת הכסא חופפת ומקבילה למבנה הקשתי הכעור של עמוד השדרה המותני, האם קיימת תמיכת כפות רגליים מלאה על גבי הרצפה.

לסיכום
: בבואכם לרכוש ריהוט גינה חדש הקפידו על עיצוב ארגונומי והנדסת אנוש בשיקולי הרכישה.


לרכישת ריהוט גן לחצו כאן בחירת ריהוט לגינה
 


קבלו עדכונים על כתבות צרכנות חדשות ב RSS
 
244
,0,0

10387603,10387603

0